⁠ 

WordPress Destek Hizmeti

WordPress, bir internet sitesi oluşturmak ve idare etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir açık kaynak içerik yönetim sistemidir. WordPress, temaları ve eklentileri yükleyebilmeniz, güncellemeleri yapabilmeniz, güvenlik açıklarına karşı koruma sağlayabilmeniz ve hataları gidermeniz gibi çeşitli işlemlerde size yardımcı olur.

WordPress Destek Hizmeti
blank
blank
KURULUM VE YAPILANDIRMA
KURULUM VE YAPILANDIRMA

WordPress kurulumu ve yapılandırması, sitenizin düzgün çalışması için önemlidir.

GÜNCELLEME VE GÜVENLİK
GÜNCELLEME VE GÜVENLİK

WordPress sürekli olarak güncellenir ve güvenliği iyileştirilir.

TEMALAR VE EKLENTİLER
TEMALAR VE EKLENTİLER

WordPress’in çok sayıda tema ve eklenti seçeneği var.

HATA GİRDERME
HATA GİRDERME

Herhangi bir yazılımda olduğu gibi, WordPress’te de hata oluşabilir.

WordPress Destek Hizmeti WordPress Sorunlarınızı Çözüyoruz

Sitenizi oluşturmak ve yapılandırmak, temaları ve eklentileri kurmak veya güncellemek gibi teknik işlemleri sizin için yaparız. Ayrıca, sitenizin güncel ve güvende kalmasını sağlarız.

Eğer sitenizin tasarımını veya SEO performansını geliştirmek isterseniz, uzman danışmanlarımız size rehberlik edebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, hemen size yardımcı oluruz.

İşbirliği yapmak, teknik detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan sitenizin sorunsuz çalışmasını ve güncel olmasını sağlamak anlamına gelir. Bu sayede içerik oluştururken veya işinizi çevrimiçi olarak yürütürken teknik sorunlarla uğraşmak yerine ana hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

İşbirliği yapmak, teknik detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan sitenizin sorunsuz çalışmasını ve güncel kalmasını sağlamak anlamına gelir. Bu sayede siz, içerik oluşturma veya çevrimiçi işinizi yürütme konusunda odaklanabilirsiniz.

Birbirinden değerli, profosyonel olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bizim için neler söylediklerine göz atın !

Yorumları Oku

WordPress Destek Hizmeti İlerleme Süreci

WordPress destek hizmeti sürecimiz 4 aşamada ilerlemektedir. Uzman yazılım ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için çalışır !

Sorun Belirleme

WordPress destek süreci, sorununuzu belirlemekle başlar.

1
Çözüm Arayışı

Sorun belirlendikten sonra, destek ekibi çözüm arayışına başlar.

2
Çözüm Uygulama

En uygun çözüm belirlendikten sonra, destek ekibi çözümü uygulamaya başlar.

3
Sorunu İzleme

Sorunun çözülmesinin ardından, destek ekibi sorunun izlemeye devam eder.

4
Ne tür destek hizmetleri sunuyorsunuz ? Ne tür destek hizmetleri sunuyorsunuz ?

Biz, WordPress kurulumu, yapılandırma, güncelleme, tema ve eklenti yükleme/yükseltme, hata giderme, tasarım ve SEO danışmanlığı gibi birçok destek hizmeti sunuyoruz.

Sorunlarım ne zaman çözülecek ? Sorunlarım ne zaman çözülecek ?

Sorunların çözüm süresi, sorunun ciddiyetine ve zorluğuna göre değişebilir. Ancak, genellikle mümkün olan en kısa sürede sorunları çözmeye çalışıyoruz.

Destek hizmetleriniz ne kadar maliyetli ? Destek hizmetleriniz ne kadar maliyetli ?

Destek hizmetlerimizin maliyeti, hangi hizmeti talep ettiğinize ve ne kadar süre için talep ettiğinize göre değişebilir. Lütfen bizimle iletişime geçin ve bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, size maliyet hakkında daha ayrıntılı bilgi verebiliriz.

Sorunlarımı nasıl bildirebilirim ? Sorunlarımı nasıl bildirebilirim ?

Sorunlarınızı bize e-posta, telefon veya canlı sohbet yoluyla bildirebilirsiniz.

Hangi saatlerde destek hizmeti veriyorsunuz? Hangi saatlerde destek hizmeti veriyorsunuz?

Destek hizmetlerimiz 09:00 - 18:00 saatleri arasında mevcuttur.

Sadece teknik destek veriyor musunuz yoksa tasarım ve SEO danışmanlığı gibi hizmetlerde de veriyor musunuz? Sadece teknik destek veriyor musunuz yoksa tasarım ve SEO danışmanlığı gibi hizmetlerde de veriyor musunuz?

Hem teknik destek hizmetlerini hem de tasarım ve SEO danışmanlığı gibi hizmetleri sunuyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin ve size neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, size daha ayrıntılı bilgi verebiliriz.

WordPress Destek Hizmeti Sıkça Sorulan Sorular

WordPress hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz derledik.

Bizi Tercih Eden Markalar

Sadece İş Değil, Değer Üretiyoruz...

Vizyonumuz, müşterilerimize sadece iş değil, aynı zamanda değer sunmaktır. Web sitesi tasarımından özel yazılım geliştirmeye, WordPress platformunu etkili bir şekilde kullanmaktan SEO stratejileri oluşturmaya, grafik tasarımın gücünden dijital pazarlamanın geniş yelpazesine kadar bir dizi hizmet sunarak müşterilerimize rakiplerinin önünde olma fırsatı sunuyoruz.

Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak başarılarını en üst düzeye çıkarmak ve onları rekabetin önünde tutmaktır. Bizimle çalışarak, işinizi güçlendirmek ve değer katmak için doğru partneri bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Müşteri odaklı yaklaşımımız, her projede müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmemizi sağlar. Her müşteri benzersizdir ve işte bu nedenle her projeyi farklı bir bakış açısıyla ele alırız. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlayarak, size en iyi sonuçları sunmak için çalışırız.

Yonkasoft olarak web sitesi, özel yazılım, WordPress, SEO, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlığa sahibiz. İhtiyacınıza uygun hizmetler sunarak, dijital yüzünüzü güçlendirir ve işinizi daha da ileriye taşırız. Müşterilerimize değer katmayı taahhüt ediyoruz ve bu taahhüdü her projede gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz

 <p>WordPress, web siteleri oluşturmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir içerik yönetim sistemi (CMS) olarak hizmet veren bir platformdur.</p>
YONKASOFT

TEKLİF FORMUNU DOLDUR PROJENİ BAŞLAT

TEKİF FORMU TEKİF FORMU

Bizim İçin Neler Söylediler ?

Mükemmel
16 değerlendirmeler göre.
İlknur Berdici
İlknur Berdici
26/12/2023
İşimin sosyal medya yönetimini bu ekibe teslim etmek doğru bir karar oldu ! Gerçekten beni anlıyorlar ve markamın özünü yakalayarak içerikler üretiyorlar.
Sedef Teknoloji Ürünleri
Sedef Teknoloji Ürünleri
26/12/2023
Google ads hizmetinden çok memnun kaldık.
Serkan Çakmak
Serkan Çakmak
23/12/2023
Gaziantep’te birçok firma ile çalıştım hiçbirinden memnun kalmadım en çok ilgili alakalı firma siz oldunuz teşekkür ediyorum
Erkam Karaoğlan
Erkam Karaoğlan
23/12/2023
Sosyal medya yönetimi için yonkasoft ile çalıştık ve çok memnun kaldık. Serkan bey ve ekibine yaptıkları için çok teşekkür ediyorum.
Berna Karayilan
Berna Karayilan
23/12/2023
Web sitemizin hız problemi için teknik destek hizmeti aldık. Optimizasyonlarını yaparak sorunumu çözdüler. Gaziantep’de alabileceğim en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum. Yonkasoft’a teşekkür ediyorum.
Muhammed Ali
Muhammed Ali
22/12/2023
Dijital pazarlama hizmeti aldık çok memnun kaldık. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar Serkan beye teşekkür ederim.
Mehmet ÇİÇEK
Mehmet ÇİÇEK
22/12/2023
Yonkasoft ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarımızı profesyonel şekilde çözdük. Serkan bey ve ekibine teşekkür ediyorum.
Zafer Kaya
Zafer Kaya
20/12/2023
Dijital pazarlama ve Google ADS yöntemi süreçlerinde beraber çalıştık, çok başarılı bir firma.

YonkaSoft, İnovasyon ve Kaliteyle Tanışın!

Web Tasarım ve Yazılım alanında Türkiye'nin lider firması Yonkasoft olarak, web tasarım için özel çözümlerle buradayız! Farklılığımızı hissedin, siz de fark yaratın.


YonkaSoft olarak, bütçenizle uyumlu çözümler sunarak, firmanızın Web Tasarım ve Web Yazılım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi titizlikle analiz ediyor, projelerinizi hayata geçirirken sizinle işbirliği yapıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştirerek, hayallerinizdeki projelere ulaşmanız için yanınızdayız.


Stratejik düşünce, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım, YonkaSoft'un temel prensipleridir. Uzun süredir sektörde hizmet vererek; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, wordpress, seo, dijital pazarlama, hosting, domain, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama konularında uzmanlıklarımızı geliştirdik.


YonkaSoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin çatısı altında bir markadır. İnovasyon ve kaliteyle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin. Sizin için özel çözümlerimizi keşfedin, birlikte başarıya adım atalım!"

© 2024 Yonkasoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Tescilli markasıdır.