⁠ 

Hakkımızda

İlk günden bu yana 1. önceliğimiz değer üretmek...

Yonkasoft, alanında uzmanlaşmış ve işini severek yapan ekibimiz ile Türkiye’nin dijital yüzünü inşaa ediyoruz.

Sektördeki tecrübemiz ve uzman kadro ile verdiğimiz tüm hizmetleri birbiriyle entegre ederek müşterilerimize en kaliteli işi çıkarmak için çalışıyoruz.

Projenin boyutu veya kapsamı ne olursa olsun, müşterilerimize küresel ölçekte rekabet edebilecek yüksek kaliteli tasarım ve yazılım çözümleri sunuyoruz.

Profesyonellik

Hakkımızda

Kalite

Hakkımızda

Sıradışı

Hakkımızda

Özgünlük

Hakkımızda

Yonkasoft Sizin İçin Neler Yapar ?

Yonkasoft, dijital yüzünüzü en iyi şekilde yaratır ve sunar. Dijitalde en iyi şekilde var olmanız için gerekli tüm hizmetleri profesyonel ekibi ile verir ve işinize değer katar.

Yaptığımız İşin Size Katkıları ve Sonuçları

Web Tasarım Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

Web tasarım hizmeti, işletmelere ve bireylere dijital dünyada öne çıkmak için kritik bir araç sunar. Bu hizmet, dijital yüzünüzü inşa etmek, yönetmek ve geliştirmek için gereken temel unsurları sağlar. İlk olarak, web tasarım profesyonellik ve güvenilirlik sunar. İyi bir web sitesi, ziyaretçilere ciddiyet ve güven duygusu verir, bu da müşteri güvenini artırır.

E-Ticaret Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

E-Ticaret hizmeti, işletmelere büyük avantajlar sunan bir dijital platform olarak ön plana çıkıyor. Bu hizmet, işletmelerin çevrimiçi satış işlerini büyütmelerine olanak tanır. İlk olarak, e-ticaret işletmelerin geniş kitlelere ulaşma fırsatı sunar. Coğrafi sınırlamalar ortadan kalkar ve işletmeler ürünlerini veya hizmetlerini dünya genelindeki potansiyel müşterilere sunabilir. Bu, işletmelerin daha geniş bir hedef kitlenin ilgisini çekmesini ve satışlarını artırmasını sağlar.

Özel Yazılım Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

Özel yazılım hizmeti, işletmelere ve organizasyonlara büyük faydalar sağlayan bir çözüm olarak öne çıkar. Özel yazılımlar, işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarına özgü olarak tasarlanır ve geliştirilir. Bu yazılımlar müşterinizin ve sizin işini kolaylaştırır ve firmanızı rakiplerinizden bi adım öne çıkarır.

Grafik Tasarım Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

Grafik tasarım hizmetleri, marka kimliği oluşturma, etkili iletişim, dikkat çekme ve profesyonellik gibi önemli unsurları bir araya getirerek işletmelere görsel olarak çarpıcı bir varlık sunar.

SEO Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

SEO hizmetleri, web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlayarak potansiyel müşterilere daha kolay erişim sağlar, marka bilinirliğini artırır, rekabet avantajı sunar, trafiği artırır ve sonuç olarak işletmenizin online başarısını destekler.

Dijital Pazarlama Hizmetimiz Size Ne Katar ? blank

Dijital pazarlama hizmetleri, işletmelerin online platformlarda daha geniş bir kitleye ulaşmalarına, hedeflenen müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşmalarına, marka bilinirliğini artırmalarına, müşteri ilişkilerini güçlendirmelerine ve sonuçta satışları ve karlılığı artırmalarına yardımcı olur.

YONKASOFT

YonkaSoft, İnovasyon ve Kaliteyle Tanışın!

Web Tasarım ve Yazılım alanında Türkiye'nin lider firması Yonkasoft olarak, web tasarım için özel çözümlerle buradayız! Farklılığımızı hissedin, siz de fark yaratın.


YonkaSoft olarak, bütçenizle uyumlu çözümler sunarak, firmanızın Web Tasarım ve Web Yazılım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi titizlikle analiz ediyor, projelerinizi hayata geçirirken sizinle işbirliği yapıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştirerek, hayallerinizdeki projelere ulaşmanız için yanınızdayız.


Stratejik düşünce, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım, YonkaSoft'un temel prensipleridir. Uzun süredir sektörde hizmet vererek; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, wordpress, seo, dijital pazarlama, hosting, domain, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama konularında uzmanlıklarımızı geliştirdik.


YonkaSoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin çatısı altında bir markadır. İnovasyon ve kaliteyle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin. Sizin için özel çözümlerimizi keşfedin, birlikte başarıya adım atalım!"

© 2024 Yonkasoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Tescilli markasıdır.