⁠ 

HTML to WordPress

Statik bir web sitesini dinamik hale getirmek için WordPress içerik yönetim sistemi (CMS) kullanmak, web site sahiplerinin içeriklerini kolayca eklemelerine, düzenlemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Bu hizmet aynı zamanda WordPress’in sunduğu çeşitli eklentiler ve temalar aracılığıyla web sitesinin tasarımını ve işlevselliğini özelleştirmeyi de kolaylaştırır. Bu yöntem, web site sahiplerine hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlar ve aynı zamanda web sitesinin performansını artırarak SEO dostu özellikler ekler.

HTML to WordPress
blank
blank
KOLAY YÖNETİM
KOLAY YÖNETİM

Websitenizin içeriğini kolayca ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

ÖZELLEŞTİREBİLME
ÖZELLEŞTİREBİLME

WordPress’in çeşitli temaları ve eklentileri sayesinde site tasarımını ve özelliklerini kolayca yönetebilirsiniz.

SEO DOSTU
SEO DOSTU

Arama motorları için optimize edilmiştir ve arama sonuçlarında yüksek sıralamalar elde etmenizi sağlar.

ZAMAN / PARA TASARRUFU
ZAMAN / PARA TASARRUFU

HTML to WordPress hizmeti sayesinde website sahipleri için zaman ve para tasarrufu sağlar.

Html To WordPress Hizmetimizden Faydalanın !

HTML’den WordPress’e dönüşüm hizmeti, web site sahiplerine önemli zaman ve maliyet avantajları sunar. WordPress ile site içeriğini eklemek, düzenlemek ve yönetmek son derece basit ve kullanıcı dostudur. Bu sayede web site sahipleri, içeriklerini güncel ve çekici tutmak için fazladan emek harcamadan kolayca başarabilirler.

Ayrıca, HTML’den WordPress’e geçiş, web sitesinin performansını artırabilir ve SEO dostu özellikleri benimsemesine yardımcı olabilir. WordPress, arama motorları için optimize edilmiş bir platformdur ve bu sayede web sitenizin daha yüksek sıralamalara ulaşmasına yardımcı olur.

 

HTML’den WordPress’e dönüşüm hizmeti, web site sahipleri için büyük bir fayda sağlar. Kolay yönetim, özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ve SEO dostu yapısı ile web sitesinin başarılı bir şekilde yönetilmesine ve büyütülmesine katkıda bulunur

Birbirinden değerli, profosyonel olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bizim için neler söylediklerine göz atın !

Yorumları Oku

Wordpress Tema Hizmeti Süreç Nasıl İşler

Html’den WordPress’e entegre sürecimiz 4 aşamada ilerlemektedir. Uzman yazılım ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için çalışır !

Analiz

Mevcut website'nin analizi ve WordPress'e dönüştürme planlamasıdır.

1
İnceleme

HTML kodlar incelenir ve WordPress'e uygun hale getirilir.

2
Veri Aktarımı

Mevcut website içeriği WordPress'e aktarılır ve site test edilir.

3
Yayın ve Destek

Site yayınlanır ve website sahibi tarafından kullanılmaya başlanır.

4
HTML'den WordPress'e nasıl dönüştürülür ? HTML'den WordPress'e nasıl dönüştürülür ?

Html siteyi WordPress'in çalışma mantığına göre ve sizin isteğiniz dahilinde bir kaç şekilde entegre ediyoruz. Şablon mantığı(HTML olarak) veya sayfa oluşturucu(elementor, gutenberg vs.) ile tasarımı birebir WordPress alt yapısında çalışacak şekilde entegre ediyoruz.

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi ne kadar sürer ? HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi ne kadar sürer ?

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi, HTML kodlarınızın büyüklüğüne, zorluk derecesine ve iş yoğunluğumuza bağlı olarak değişebilir. Genellikle birkaç gün ila birkaç 1 hafta arasında sürebilir.

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi maliyeti ne kadar olur ? HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi maliyeti ne kadar olur ?

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi maliyeti, HTML kodlarınızın büyüklüğüne, zorluk derecesine göre değişebilir. Genellikle 8.000 TL - 20.000 TL (2023 Fiyatları) arasında ücret çıkmaktadır.

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenin çalışmaması gibi sorunlar çıkar mı? HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenin çalışmaması gibi sorunlar çıkar mı?

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenizin çalışmaması gibi sorunlar çıkabilir, ancak bunlar tarafımızca önceden tahmin edilip önlenebilir.

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenin tasarımı değişecek mi ? HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenin tasarımı değişecek mi ?

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında sitenizin tasarımı isteğiniz dahilinde değişebilir, ancak birebir dönüştürülmesini isterseniz herhangi bir değişiklik yapılmadan dönüştürme sağlanır.

HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında URL yapısı değişecek mi? HTML'den WordPress'e dönüştürme işlemi sırasında URL yapısı değişecek mi?

Hayır, mevcut url nasıl ise aynı şekilde çalışmaya devam eder.

Html To WordPress Sıkça Sorulan Sorular

WordPress hizmetimiz hakkında merak ettikleriniz derledik.

Bizi Tercih Eden Markalar

Sadece İş Değil, Değer Üretiyoruz...

Vizyonumuz, müşterilerimize sadece iş değil, aynı zamanda değer sunmaktır. Web sitesi tasarımından özel yazılım geliştirmeye, WordPress platformunu etkili bir şekilde kullanmaktan SEO stratejileri oluşturmaya, grafik tasarımın gücünden dijital pazarlamanın geniş yelpazesine kadar bir dizi hizmet sunarak müşterilerimize rakiplerinin önünde olma fırsatı sunuyoruz.

Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak başarılarını en üst düzeye çıkarmak ve onları rekabetin önünde tutmaktır. Bizimle çalışarak, işinizi güçlendirmek ve değer katmak için doğru partneri bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Müşteri odaklı yaklaşımımız, her projede müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmemizi sağlar. Her müşteri benzersizdir ve işte bu nedenle her projeyi farklı bir bakış açısıyla ele alırız. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlayarak, size en iyi sonuçları sunmak için çalışırız.

Yonkasoft olarak web sitesi, özel yazılım, WordPress, SEO, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlığa sahibiz. İhtiyacınıza uygun hizmetler sunarak, dijital yüzünüzü güçlendirir ve işinizi daha da ileriye taşırız. Müşterilerimize değer katmayı taahhüt ediyoruz ve bu taahhüdü her projede gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz

 <p>Html sitenizi kusursuz şekilde WordPress e entegre ederek WordPress’in tüm faydalarından yaralanmanızı sağlıyoruz !</p>
YONKASOFT

TEKLİF FORMUNU DOLDUR PROJENİ BAŞLAT

TEKİF FORMU TEKİF FORMU

Bizim İçin Neler Söylediler ?

Mükemmel
16 değerlendirmeler göre.
İlknur Berdici
İlknur Berdici
26/12/2023
İşimin sosyal medya yönetimini bu ekibe teslim etmek doğru bir karar oldu ! Gerçekten beni anlıyorlar ve markamın özünü yakalayarak içerikler üretiyorlar.
Sedef Teknoloji Ürünleri
Sedef Teknoloji Ürünleri
26/12/2023
Google ads hizmetinden çok memnun kaldık.
Serkan Çakmak
Serkan Çakmak
23/12/2023
Gaziantep’te birçok firma ile çalıştım hiçbirinden memnun kalmadım en çok ilgili alakalı firma siz oldunuz teşekkür ediyorum
Erkam Karaoğlan
Erkam Karaoğlan
23/12/2023
Sosyal medya yönetimi için yonkasoft ile çalıştık ve çok memnun kaldık. Serkan bey ve ekibine yaptıkları için çok teşekkür ediyorum.
Berna Karayilan
Berna Karayilan
23/12/2023
Web sitemizin hız problemi için teknik destek hizmeti aldık. Optimizasyonlarını yaparak sorunumu çözdüler. Gaziantep’de alabileceğim en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum. Yonkasoft’a teşekkür ediyorum.
Muhammed Ali
Muhammed Ali
22/12/2023
Dijital pazarlama hizmeti aldık çok memnun kaldık. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar Serkan beye teşekkür ederim.
Mehmet ÇİÇEK
Mehmet ÇİÇEK
22/12/2023
Yonkasoft ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarımızı profesyonel şekilde çözdük. Serkan bey ve ekibine teşekkür ediyorum.
Zafer Kaya
Zafer Kaya
20/12/2023
Dijital pazarlama ve Google ADS yöntemi süreçlerinde beraber çalıştık, çok başarılı bir firma.

YonkaSoft, İnovasyon ve Kaliteyle Tanışın!

Web Tasarım ve Yazılım alanında Türkiye'nin lider firması Yonkasoft olarak, web tasarım için özel çözümlerle buradayız! Farklılığımızı hissedin, siz de fark yaratın.


YonkaSoft olarak, bütçenizle uyumlu çözümler sunarak, firmanızın Web Tasarım ve Web Yazılım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi titizlikle analiz ediyor, projelerinizi hayata geçirirken sizinle işbirliği yapıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştirerek, hayallerinizdeki projelere ulaşmanız için yanınızdayız.


Stratejik düşünce, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım, YonkaSoft'un temel prensipleridir. Uzun süredir sektörde hizmet vererek; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, wordpress, seo, dijital pazarlama, hosting, domain, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama konularında uzmanlıklarımızı geliştirdik.


YonkaSoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin çatısı altında bir markadır. İnovasyon ve kaliteyle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin. Sizin için özel çözümlerimizi keşfedin, birlikte başarıya adım atalım!"

© 2024 Yonkasoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Tescilli markasıdır.