⁠ 
En Çok Kullanılan WooCommerce Abonelik Eklentileri
Kategori: Web Sitesi

En Çok Kullanılan WooCommerce Abonelik Eklentileri

blank
22 Oca 2024
İçindekiler
İçerik Başlıkları

Projeni Hemen Başlat

İşinize yapacağınız her dijital yatırım size yeni müşteri ve kazançlar getirecektir.

E-Ticaret mağazası olan ve WooCommerce eklentisi kullanan site sahiplerinin en çok istediği özelliklerden olan abonelik sistemini hangi WooComerce abonelik eklentileriyle yapabileceğinizi öğreneceğiz.

Bir e-ticaret sitesi için abonelikler oldukça önemli yere sahiptir. Abonelik sistemi, yinelenen ödemeler ile mağaza sahiplerinin aylık veya yıllık olarak kullanıcıdan bir ödeme almasını sağlar.

En Çok Kullanılan WooCommerce Abonelik Eklentileri Nelerdir ?

Hangi altyapı ile olursa olsun bir e-ticaret siteniz varsa abonelik oldukça önemlidir. Sitenizde WooCommerce abonelik sistemi kullandığınızda mevcut kullanıcınızından düzenli olarak ödeme alabilir ve hizmeti aylık faturalandırabilirsiniz.

Eğer aylık veya yıllık abonelikler sunuyorsanız ve bunu faturalandırmak istiyorsanız WooCommerce abonelik eklentileri tam size göre.

WooCommerce Abonelik Sistemi Nedir ?

WooCommerce abonelik sistemi, düzenli periyotlarla kullanıcılardan tekrarlanan fatura oluşturmak amacıyla kullanılan satıcılar için ideal bir yoldur. Abonelik sisteminin en iyi yanlarından biri de müşterilerinizde aranızdaki bağı hiç koparmayışınız ve sürekli sizi hatırlamasıdır. Bir çok aylık hizmet veren e-ticaret siteleri bu eklentileri tercih ediyor.

WooCommerce Abonelik Eklentisini Neden Kullanmalısınız?

 • WooCommerce abonelik eklentilerini e-ticaret sitenizde kullanmak, sürekli gelir akışı sağlayarak cirolarınızı arttırabilir.
 • Kayıtlı ve düzenli ödeme yapan müşterilerinizin olduğu bir topluluk oluşturabilirsiniz.
 • Abonelerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini kolayca öğrenebilirsiniz.
 • Sektörünüzde rakiplerinizden öne çıkarak size bağlı müşterilere sahip olabilirsiniz.
 • Çeşitli içerik hizmetlerini kolayca sunabilirsiniz.

WordPress Abonelik Eklentisi Neler Yapabilir?

 • Kullanıcı izinlerini ayarlayabilirsiniz
 • Düzenli ödeme alabilirsiniz.
 • Kupon kodları dağıtabilirsiniz.
 • Abonelik yenileme hatırlatmalarını otomatikleştirebilirsiniz.
 • Bir çok seviyede abonelik planları oluşturabilirsiniz.

En Çok Kullanılan WooCommerce Abonelik Eklentileri

E-Ticaret sitelerinde satıcı olan ve düzenli hizmet sağlayan web sitelerin tercihi olan abonelik eklentilerini sizin için derledik. Hepsini inceleyerek size uygun olanı belirleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.En iyi eklentilerden en çok kullananlara göz atalım;

1. WooCommerce Subscriptions Abonelik Eklentisi
WooCommerce Subscriptions Abonelik Eklentisi

1. WooCommerce Subscriptions Abonelik Eklentisi

WooCommerce abonelik eklentisi ile müşterilerinizin ürünlerinize veya hizmetlerinize abone olmalarını ve haftalık, aylık veya yıllık olarak ödeme yapmalarını sağlayın.

Detaylı İncele

WebToffee Subscriptions Abonelik Eklentisi
WebToffee Subscriptions Abonelik Eklentisi

2. WebToffee Subscriptions Abonelik Eklentisi

WebToffee Subscriptions abonelik eklentisi, Web sitenizde sürekli gelir sağlamak ve düzenli faturalandırma işlemleri için tercih edebileceğiniz abonelik eklentisidir.

Detaylı İncele

YITH WooCommerce Subscription Abonelik Eklentisi
YITH WooCommerce Subscription Eklentisi

3. YITH WooCommerce Subscription Abonelik Eklentisi

Abonelik hizmetleri satarak pasif gelir oluşturabileceğiniz YITH WooCommerce Subscription abonelik eklentisi, düzenli gelir için en ideal eklentilerden biridir.

Detaylı İncele

Subscriptio WooCommerce Abonelik Eklentisi
Subscriptio WooCommerce Abonelik Eklentisi

4. Subscriptio WooCommerce Abonelik Eklentisi

Subscriptio abonelik eklentisi, WooCommerce‘de yinelenen ödeme özelliği ekleyerek dergi abonelikleri, online üyelikler ve e-öğrenme paketleri gibi ürünleri satabilmenize olanak tanır.

Detaylı İncele

SUMO Abonelik Eklentisi
SUMO Abonelik Eklentisi

5. SUMO Abonelik Eklentisi

Sumo abonelik eklentisi, WooCommerce online mağazanızdan abonelik ürünleri oluşturabileceğiniz ve kolayca satabileceğiniz kapsamlı WooCommerce Abonelik Eklentisidir.

Detaylı İncele

İlgili Hizmet: WordPress Destek

Abonelik Eklentilerini Neden Kullanmalıyım ?

WooCommerce abonelik eklentileri, web sitenizde ki ürün veya hizmetleri belirli periyotlarda yinelenen ödeme şeklinde satmak istiyorsanız abonelik eklentilerini kullanmalısınız. Bu eklentileri kullanan site sahiplerinin yorumlarına da bakacak olursak WordPress WooCommerce temalarınızda müşterilerinize abonelik hizmetlerini kolay ve kullanışlı şekilde sunabilirsiniz.

WooCommerce Abonelik Eklentileri Kimler İçin Uygundur

Özellikle düzenli ve yinelenen ödeme sistemleri ile çalışan kazanç modeline sahil olan işletmeler için uygundur. Yukarıda bahsettiğimiz abonelik eklentiler, müşterilere ürün veya hizmetlerin belirli periyotlarla verilmesini ve faturalandırılmasını sağlar.

Bu yazımızda en çok kullanılan WooCommerce abonelik eklentilerini derledik. Eklentilerin kurulumu ve kullanımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın bölümünden iletin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Benzer Makaleler

Kolay Kullanılabilir bir web sitesi için bizimle iletişime geçin.
+90 342 606 06 09 blank
Sıralamada üst sıralarda yerinizi almak için seo hizmetimizden faydalanın.
Teklif Formu blank
En güncel gelişmeleri takip etmek için bültenimize kaydolun !


  blank

  En Çok Kullanılan WooCommerce Abonelik Eklentileri

  YonkaSoft, İnovasyon ve Kaliteyle Tanışın!

  Web Tasarım ve Yazılım alanında Türkiye'nin lider firması Yonkasoft olarak, web tasarım için özel çözümlerle buradayız! Farklılığımızı hissedin, siz de fark yaratın.


  YonkaSoft olarak, bütçenizle uyumlu çözümler sunarak, firmanızın Web Tasarım ve Web Yazılım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi titizlikle analiz ediyor, projelerinizi hayata geçirirken sizinle işbirliği yapıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştirerek, hayallerinizdeki projelere ulaşmanız için yanınızdayız.


  Stratejik düşünce, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım, YonkaSoft'un temel prensipleridir. Uzun süredir sektörde hizmet vererek; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, wordpress, seo, dijital pazarlama, hosting, domain, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama konularında uzmanlıklarımızı geliştirdik.


  YonkaSoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin çatısı altında bir markadır. İnovasyon ve kaliteyle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin. Sizin için özel çözümlerimizi keşfedin, birlikte başarıya adım atalım!"

  © 2024 Yonkasoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Tescilli markasıdır.