⁠ 

İşletmeniz İçin En Uygun E-ticaret Çözümünü Seçin, Hemen Başarıya Adım Atın!

Tüm paketlerde peşin fiyatına 3 taksit
En Küçük Paket
1.250 TL
SİZİ ARAYALIM
Küçük Paket
2.400 TL
SİZİ ARAYALIM
Orta Paket
5.000 TL
SİZİ ARAYALIM
Çok Tercih Edilen
Büyük Paket
8.500 TL
SİZİ ARAYALIM
Battal Paket
15.000 TL
SİZİ ARAYALIM
Battal+ Paket
26.000 TL
SİZİ ARAYALIM
Mega Paket
50.000 TL
SİZİ ARAYALIM
blank Genel Özellikler
Kontör Miktarı
5.000 Kontör
10.000 Kontör
10.000 Kontör
50.000 Kontör
100.000 Kontör
200.000 Kontör
500.000 Kontör
Birim Kontör Fiyatı
0,25 TL
0,24 TL
0,24 TL
0,17 TL
0,15 TL
0,13 TL
0,10 TL
Entegra ile Tam Entegrasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Pazaryerlerine Efatura Linki İletme
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Muhasebe Programları ile Entegrasyon
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Opsiyonel
Paket Fiyatı
1.250 TL
2.400 TL
5.000 TL
8.500 TL
15.000 TL
26.000 TL
50.000 TL

Canlı Demo Oluşturma Formu

E-Ticaret sitenizin canlı demosunu oluşturarak detaylıca inceleyebilirsiniz

  E-Ticaret Hakkında

  Sık Sorulan Sorular

  E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  Yonkasoft e-ticaret sitesi, paketinizi satın almanızın ardından aynı gün içerisinde kurularak ekibinize teslim edilir. E-ticaret platformunuza erişiminiz açıldığında tasarım, ödeme yöntemi, ürün kategorileri, sipariş yönetimi ve pazarlama araçları gibi eklentileri özelleştirebilirsiniz. Sitenizi işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde güncellediğinizde internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz.

  Ürünlerimi Yurt Dışına Satabilir Miyim?

  Yonkasoft, e-ihracat çözümleriyle yurt dışına satış yapmanıza imkan tanır. E-ihracat süreçlerini kolaylaştıran Yonkasoft altyapısında; çoklu dil desteği, global pazaryeri entegrasyonu, çoklu para birimi, güvenli ödeme seçenekleri, ülkelere göre farklı fiyat tanımlama ve gümrük vergisi hesaplama gibi özellikler bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde e-ihracat sürecini daha etkili yönetmeniz için Yonkasoft tarafından düzenlenen ücretsiz eğitimlere katılarak da yurt dışı satışlarına dair bilgi alabilirsiniz.

  Yonkasoft E-Ticaret Çözümleri Nedir?

  Yonkasoft E-Ticaret, internetten satış yapmak isteyen girişimciler için son teknoloji çözümler sunan e-ticaret altyapı hizmetleridir. E-ticaret altyapıları, ürün yönetimi, stok takibi, kargo yönetimi, ödeme sistemleri entegrasyonu, Native mobil uygulama, pazarlama araçları, özelleştirme seçenekleri ve raporlama eklentileri; Yonkasoft’un gelişmiş özelliklerindendir.

  E-Ticaret Sitemi Açtıktan Sonra Nasıl Müşteri Bulabilirim?

  Yonkasoft altyapısıyla desteklenen e-ticaret siteniz, SEO uyumlu hazırlandığından müşteri bulmanız ve hedef kitlenize ulaşmanız kolaydır. Online mağazanızda satış yapmaya başladığınızda sosyal medya araçları, içerik pazarlama, e-posta pazarlama ve kampanya modüllerini kullanarak da müşterilerinizle etkileşime geçebilirsiniz.

  Hangi E-Ticaret Paketini Tercih Etmeliyim?

  Yonkasoft, internetten satış yapmak isteyen işletmeler için farklı niteliklerde e-ticaret paket seçenekleri sunar. E-Ticaret paketlerini incelerken; işletmenizin büyüklüğünü, paketlerin içeriğini, ilave modülleri, destek süreçlerini ve bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Dilerseniz e-ticaret paketinizi seçmeden önce ekibimizin görüşlerini alabilir veya demo talebinde bulunarak hangi eklentilere ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz.

  Sistemi Kendi Sunucuma Kurabilir Miyim?

  Yonkasoft; sunucularını ve gelişmiş altyapısını e-ticaretle ilgilenen müşterilerine satmaz, yalnızca kiralar. Dolayısıyla Yonkasoft’un çözümlerini kendi sunucunuza kurmanız veya çalıştırmanız mümkün değildir.

  E-Ticaret Yazılımının Avantajları Nelerdir?

  E-Ticaret yazılımının başlıca avantajları arasında hızla satış yapmaya başlama imkanı, geniş müşteri kitlelerine ulaşabilme, düşük maliyet, kolay stok yönetimi, marka bilinirliğini artırma ve geniş ödeme seçenekleri sayılabilir. En iyi e ticaret sitesi firmaları, girişimcilerin sektörde başarılı olmasının yolunu açar. Bu nedenle e ticaret yazılımı tavsiye edilirken yenilikçi ve özelleştirilebilir altyapılar ön plana çıkmaktadır.

  E-Ticaret Sitesi İçin Demo Nasıl Alınır?

  Yonkasoft web sitesi üzerinden e ticaret yazılımı alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için ücretsiz dene sayfasındaki demo talep formunu doldurmalı veya satış temsilcilerimiz ile iletişime geçerek e ticaret yazılımları hakkında bilgi almalısınız. Satış temsilcimiz talepleriniz doğrultusunda ücretsiz demo hesabınızı hızla açacaktır.

  E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İçin Ne Kadar Zaman Ve Maliyet Gerekir?

  Firmaların e ticaret sitesi yaptırmak için harcaması gereken zaman ve maliyet farklılık gösterir. Projenizin ne kadar sürede tamamlanacağını ve maliyetini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, en iyi e ticaret yazılımı deneyimini Yonkasoft’la yaşayabilirsiniz.

  Yonkasoft E-Ticaret İle Nasıl Mağaza Açabilirim?

  Yonkasoft’un hızlı, kesintisiz ve güvenilir altyapısı; mağaza açma sürecinizi her anlamda kolaylaştırır. Yonkasoft e-ticaret paketinizi satın aldığınızda online mağazanız aynı gün içinde teslim edilmek üzere hazırlanmaya başlanır. E-Ticaret paketinizin içeriğine ve özel taleplerinize uygun olarak hazırlanan online mağazanızı, ürün veya hizmetlerinizi müşterilerinize sunmak için kullanabilirsiniz.