⁠   ⁠

Özel Proje Paketleri

Vade Farksız 3 Taksit
Axess ve Maximum Karta 5 Taksit

Kampanya Bitmek Üzere !

Özel Projeniz İçin Fiyat Teklifi Alın !

Özel projeler özel ilgi ister, bu yüzden teklif formunu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

Özel yazılım web tasarımı nedir ve neden tercih edilmelidir?

Özel yazılım web tasarımı, özel ihtiyaçları karşılamak üzere özel olarak geliştirilen web sitelerini içerir. Standart şablonlardan farklı olarak, iş süreçlerinizi ve marka kimliğinizi tam olarak yansıtan benzersiz bir çözüm sunar. Özel tasarım, özel gereksinimlere uyum sağlar.

Özel yazılım web tasarım projem ne kadar sürede tamamlanabilir?

Proje süresi, projeye ve özel gereksinimlere bağlı olarak değişir. Genellikle özel yazılım projeleri, ortalama olarak birkaç ay sürebilir. Ancak, proje başlangıcında bir zaman çizelgesi belirlenir ve müşteri ile sık sık iletişim kurularak süreç takip edilir.

Özel yazılım web tasarımının maliyeti nedir ?

Maliyet, projenin kapsamına ve ek özelliklere bağlı olarak değişir. Özel yazılım web tasarımı genellikle standart tasarım paketlerinden daha yüksek maliyetlidir ancak sunduğu benzersiz avantajlar ve özellikler göz önüne alındığında yatırım değeri vardır.

Projemde hangi özellikleri talep edebilirim?

Özel yazılım web tasarım projelerinde müşteri, ihtiyaçlarına bağlı olarak istediği özellikleri talep edebilir. Örneğin, özel bir veritabanı yönetim sistemi, özel entegrasyonlar, e-ticaret modülleri gibi özellikler talep edilebilir.

Proje sürecinde nasıl bir iletişim süreci izlenir?

Proje sürecinde düzenli toplantılar ve güncellemelerle müşteri ile sık sık iletişim kurulur. İlk aşamadan itibaren müşteri geri bildirimleri alınarak tasarım ve geliştirme süreçleri müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde yönlendirilir.

Web tasarım paketinizde hosting hizmeti bulunuyor mu?

İlk 1 Yıl ücretsiz olarak domain ve hosting hizmeti vermekteyiz.

Projem tamamlandıktan sonra destek ve bakım hizmeti alabilir miyim?

Evet, projenin tamamlanmasının ardından destek ve bakım hizmeti sunuyoruz. Güncelleme, bakım, ve olası sorunların çözümü için müşterilerimize sürekli destek sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Kredi kartı ve taksit seçeneği var mı ?

Evet, vade farksız 3 taksit ve Axess ve Maximum Karta 5 Taksit seçenekleri mevvuttur.

Bizim İçin Neler Söylediler ?

Mükemmel
17 değerlendirmeler göre.
İlknur Berdici
İlknur Berdici
2023-12-26
İşimin sosyal medya yönetimini bu ekibe teslim etmek doğru bir karar oldu ! Gerçekten beni anlıyorlar ve markamın özünü yakalayarak içerikler üretiyorlar.
Sedef Teknoloji Ürünleri
Sedef Teknoloji Ürünleri
2023-12-26
Google ads hizmetinden çok memnun kaldık.
Serkan Çakmak
Serkan Çakmak
2023-12-23
Gaziantep’te birçok firma ile çalıştım hiçbirinden memnun kalmadım en çok ilgili alakalı firma siz oldunuz teşekkür ediyorum
Erkam Karaoğlan
Erkam Karaoğlan
2023-12-23
Sosyal medya yönetimi için yonkasoft ile çalıştık ve çok memnun kaldık. Serkan bey ve ekibine yaptıkları için çok teşekkür ediyorum.
Berna Karayilan
Berna Karayilan
2023-12-23
Web sitemizin hız problemi için teknik destek hizmeti aldık. Optimizasyonlarını yaparak sorunumu çözdüler. Gaziantep’de alabileceğim en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum. Yonkasoft’a teşekkür ediyorum.
Muhammed Ali
Muhammed Ali
2023-12-22
Dijital pazarlama hizmeti aldık çok memnun kaldık. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar Serkan beye teşekkür ederim.
Mehmet ÇİÇEK
Mehmet ÇİÇEK
2023-12-22
Yonkasoft ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarımızı profesyonel şekilde çözdük. Serkan bey ve ekibine teşekkür ediyorum.
Zafer Kaya
Zafer Kaya
2023-12-20
Dijital pazarlama ve Google ADS yöntemi süreçlerinde beraber çalıştık, çok başarılı bir firma.
Paketlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun.


  Özel Proje Paketleri

  YonkaSoft, İnovasyon ve Kaliteyle Tanışın!

  Web Tasarım ve Yazılım alanında Türkiye'nin lider firması Yonkasoft olarak, web tasarım için özel çözümlerle buradayız! Farklılığımızı hissedin, siz de fark yaratın.


  YonkaSoft olarak, bütçenizle uyumlu çözümler sunarak, firmanızın Web Tasarım ve Web Yazılım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz. Hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi titizlikle analiz ediyor, projelerinizi hayata geçirirken sizinle işbirliği yapıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştirerek, hayallerinizdeki projelere ulaşmanız için yanınızdayız.


  Stratejik düşünce, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite ve beğeni odaklı yaklaşım, YonkaSoft'un temel prensipleridir. Uzun süredir sektörde hizmet vererek; web yazılım, web tasarım, grafik tasarım, e-ticaret, wordpress, seo, dijital pazarlama, hosting, domain, sosyal medya yönetimi, reklam ve pazarlama konularında uzmanlıklarımızı geliştirdik.


  YonkaSoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin çatısı altında bir markadır. İnovasyon ve kaliteyle tanışmak için web sitemizi ziyaret edin. Sizin için özel çözümlerimizi keşfedin, birlikte başarıya adım atalım!"

  © 2024 Yonkasoft, Yonka Yazılım Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Tescilli markasıdır.

  Anasayfa
  İşlerimiz
  Telefon
  Whatsapp
  Teklif Al